HUMAN MED – Zavod za zdravstvenu zaštitu radnika

human med human med zavod human med niš

HUMAN MED zavod za zdravstvenu zaštitu radnika otvoren je 2021. godine, kao odgovor na potrebe pacijenata za preventivnim pregledima.

• PRETHODNI I PERIODIČNI PREGLEDI
  • LEKARSKA UVERENJA ZA VOZAČE SVIH KATEGORIJA
  • LEKARSKA UVERENJA ZA NOŠENJE ORUŽJA
  • OSTALA LEKARSKA UVERENJA
  • OBUKA IZ PRVE POMOĆI

Human Med je specijalizovana zdravstvena ustanova za izdavanje svih vrsta lekarskih uverenja, kao i za realizaciju svih vrsta sistematskih pregleda:

• ORGANIZOVANI SISTEMATSKI PREGLEDI
  • CILJANI SISTEMATSKI PREGLEDI
  • LABORATORIJA

U sklopu Human Med zavoda je kompletno opremljen oftalmološki kabinet na čelu sa lekarima specijalistima koji svakom pacijentu pristupaju sa maksimalnom pažnjom i odgovornošću.

Kabinet raspolaže novim, najsavremenijim aparatima za dijagnostiku bolesti oka kod dece i odraslih.

• OFTALMOLOŠKI PREGLEDI U SKLADU SA PRAVILNIKOM ZA ZAPOSLENE (rad pred ekranom duži od 4 sata)

Našim klijentima i pacijentima na raspolaganju je tim lekara medicine rada, neuropsihijatra, psihologa, radiologa, specijalista interne medicine, ORL i oftalmologije.

Prostor je opremljen najsavremenijom aparaturom renomiranih proizvođača u cilju što bolje dijagnostike i adekvatnog lečenja.