KUĆNE POSETE – Pregledi lekara u kućnim uslovima

pregled lekara u kućnim uslovima, kućne posete

Pregled BEZ DOLASKA u Polikliniku – kućne posete – specijalistički pregledi – ultrazvučni pregledi

Poliklinika Human je PRVA U REGIONU omogućila pacijentima specijalističke preglede kao i uzorkovanje laboratorije u kućnim uslovima. Kućne posete odnosno dolazak lekara specijaliste na vašu adresu moguće je zakazati putem telefona ili digitalne platforme GDC.

Preglede obavlja vrhunski tim stručnjaka poliklinika Human i Humano, kao i ZZZZR Human Med.

• Pregled lekara opšte prakse u kućnim uslovima: 4.000rsd
  • Ultrazvučni pregled u kućnim uslovima: 6.000rsd
  • Specjalistički pregled u kućnim uslovima: 6.000rsd
  • Izlazak na teren – gradsko područje: 700rsd
  • Izlazak na teren – šire gradsko područje: 1.200din
  • Uzorkovanje: 100rsd

Cena laboratorijskih usluga: po zvaničnom cenovniku poliklinike Human.

Prilikom zakazivanja kućne posete lekara i ostalog medicinskog osoblja, budite slobodni da zatražite telefonsku konsultaciju. Objasnite tegobe. Informišite se o detaljima pregleda i potencijalnih laboratorijskih analiza.

Kontakt sa lekarima i tehničarima poliklinike Human je potpuno bezbedan. Poštovanje epidemioloških mera.
Sva vozila i oprema dezinfikuju se pre i nakon posete.

U kućnim uslovima mogu se obaviti:

• uzorkovanje materijala (vadjenje krvi i uzimanje briseva, uključujući ANTIGENSKI test)
  • davanje terapije
  • specijalistički pregledi

Telefon za zakazivanje dolaska lekara i/ili medicinske sestre/tehničara na kućnu adresu:
060 23 02 027

Zakazivanje pregleda u kućnim uslovima moguće je i putem aplikacije i portala Globalne digitalne klinike – GDC.

pneumolog