Lečenje u Turskoj

ZAKAZIVANJE

Saradnja
Poliklinike Human i bolnice Memorial Hospitals Group iz Turske

Poliklinika Human, jedan od vodećih zdravstvenih centara u našoj zemlji, udružila se sa renomiranom Memorial Hospitals Group iz Turske kako bi obezbedila besplatne konsultacije za onkološke pacijente, kao i mogućnost lečenja u MHG centrima.

Ova inicijativa ima za cilj da pruži drugo mišljenje pacijentima koji su nezadovoljni rezultatima lečenja, nisu sigurni u postavljenu dijagnozu ili jednostavno žele da se inicijalan proces konačne dijagnoze i lečenja obavi upravo u medicinskim centrima Memorial Hospitals Group

Opšta praksa

Osim što se bavi dijagnostikom, terapijom bolesti i stanja, izuzetno važna uloga lekara opšte prakse je i sprovođenje preventivnih programa kojima sprečava da do bolesti dođe.

Laboratorijska dijagnostika

Naše laboratorije raspolažu savremenom opremom i vrhunskim stručnim kadrom, što garantuje preciznost i pouzdanost rezultata.

Radiologija

Radiologija je medicinska specijalnost koja uključuje sve načine medicinskog slikanja kojima se dobijaju informacije o anatomiji, patologiji, histopatologiji i funkciji bolesnih stanja.

Interna medicina

Osnova kliničke medicine koja se bavi dijagnostikom, prevencijom i lečenjem bolesti unutrašnjih organa. Vrhunski tim stručnjaka svih oblasti interne medicine, individualni pristup pacijentima, savetovanje i edukacija.

Hirurgija

Hirurgija u okviru poliklinike Humano se bavi rekonstrukcijom urođenih i stečenih defekata na telu poput rana, opekotina, cisti, apscesa, benignih i malignih tumora, kongenitalnih anomalija itd.

Urologija

Pravovremeno postavljena dijagnoza i početak lečenja bolesti, ne samo da mogu unaprediti zdravlje i poboljšati kvalitet života pacijenta, već mogu sprečiti nastanak i lečiti hronični ili najteži oblik bolesti poput karcinoma.

VIDI VIŠE

Kako funkcioniše saradnja između Poliklinike Human i Memorial Hospitals Group?

VIDI VIŠE

Saradnja između Poliklinike Human i Memorial Hospitals Group omogućava pacijentima da dobiju stručno mišljenje i savete iz jednog od najprestižnijih zdravstvenih centara u Turskoj, koji se odlikuje izuzetnim stručnjacima i najsavremenijim tehnologijama u oblasti onkologije.

Kako bi iskoristili ovu priliku, pacijenti treba da se obrate Poliklinici Human sa svojom medicinskom dokumentacijom, nakon čega će poliklinika proslediti upit Memorial Hospitals Group. Stručnjaci iz turske bolničke grupacije analiziraće dokumentaciju i pružiti svoje mišljenje o dijagnozi, prognozi i eventualnim terapijskim opcijama.

VIDI VIŠE

Besplatne i neobavezajuće konsultacije za operacije u Turskoj

Vredi napomenuti da su konsultacije besplatne i neobavezujuće, što znači da pacijenti nemaju nikakvih obaveza prema Poliklinici Human ili Memorial Hospitals Group nakon što dobiju stručno mišljenje.
Ova inicijativa je pokrenuta u cilju poboljšanja kvaliteta života onkoloških pacijenata i pružanja dodatne podrške u procesu lečenja.

VIDI VIŠE

Poboljšanje kvaliteta života onkoloških pacijenata

Ovaj potez Poliklinike Human i Memorial Hospitals Group predstavlja izvanrednu priliku za sve pacijente koji se bore sa rakom da dobiju stručno mišljenje i savete koji mogu biti ključni u uspešnom lečenju. Ova saradnja potvrđuje posvećenost obe ustanove u borbi protiv karcioma i pružanju najkvalitetnijeg lečenja pacijentima širom sveta.

Par koraka do zdravlja

Kako zatražiti Besplatne konsultacije

Da biste zakazali besplatne konsultacije, sledite ovih nekoliko jednostavnih koraka:

1. Skupite sve relevantne medicinske dokumente vezane za vašu onkološku dijagnozu.
2. Obratite se Poliklinici Human putem telefona ili e-maila, kako biste saznali više informacija o procesu prijave.
3. Pošaljite vašu dokumentaciju Poliklinici Human, koja će je proslediti stručnjacima iz Memorial Hospitals Group.
4. Strpljivo sačekajte povratne informacije i stručno mišljenje koje će vam pomoći u daljem lečenju.

Ne propustite jedinstvenu priliku da dobijete, ne samo besplatne konsultacije, već i najkvalitetniju zdravstvenu zaštitu od strane stručnjaka iz Poliklinike Human i Memorial Hospitals Group.

Kliknite na dugme „Besplatne konsultacije„ kako biste započeli proces i osigurali najbolju moguću negu za sebe ili svoje najmilije.

BESPLATNE KONSULTACIJE